خرید فرش دستباف اصفهان باکیفیت

فرش دستباف اصفهان از فرش های دستباف باکیفیت کشور ما است که در زمینه های صادارتی نیز موفق بوده و در نمایشگاه ها و فروشگاه های فرش دستباف شاهد حضور آن هستیم. فرش دستباف دارای بازاری به گستردگی کل جهان است. در سال های های قبل از تحریم فرش دستباف کشور از طریق خرید و فروش به کشور آمریکا صادرات میشد که در سال های تحریم آسیب بسیاری به این بازار وارد شد.
با فاصله گرفتن کشور ما از جامعه جهانی، صنعت تهیه و تولید فرش دستباف دستخوش آسیب های فراوانی شد و اصلی ترین خسارت درگیر بافندگان این صنعت شد. با ضعیف شدن بازار فرش دستباف در دوران تحریم خیل عظیمی از اهل این حرفه از کار بیکار شدند و امروز با این مسئله مواجه هستیم که فرش های سایر نقاط آسیا که کیفیت بسیار بسیار پایین تر از فرش ایرانی را دارند، توانسته اند جایگاه فرش دستباف ایران را بگیرند!
پس از آخرین تحریم ها، اکنون بازار صادرات به کشور های اروپایی و مخصوص آمریکا برای تولید کنندگان داخلی فراهم است و می بایست با برنامه ریزی هدفمند و بازاریابی دقیق جایگاه اصلی فرش دستباف کشور را بازپس گرفت. اما رسیدن به این هدف تنها با حرف و شعار میسر نمی شود و وقتی می توان وضعیت فرش دستباف کشور را یک وضعیت رو به سامان دید که تلاش های جدی هم از سمت مسئولین کشور و هم از سمت مردم را شاهد باشیم.

با چند کلیک بیت کوین استخراج کنید!
از طریق تصویر زیر نرم افزار را نصب کنید و درآمد روزانه داشته باشید.


ما را دنبال کنید!

2 دیدگاه در “خرید فرش دستباف اصفهان باکیفیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *